Recital pt. "Piano bar czyli życie pisane piosenką"

 

         W czasach, kiedy atrakcją imprez firmowych bywa rozbierający się Mikołaj (tak! tak! widziałem to na własne oczy) proponuję Państwu klasyczny w swojej formie recital pt."Piano bar czyli życie pisane piosenką".Repertuar recitalu nie zawsze jest taki sam. Zależy od publiczności dla której występuję, czasem mojego nastroju, ale zawsze są to piosenki, które tak czy inaczej opowiadają o życiu...
    Mieszam gatunki i style w sposób nieraz dla mnie samego trochę zaskakujący, ale wszystkie te utwory łączą się w jedną opowieść. Bywa lirycznie, a za chwilę jest już raczej śmiesznie. Wykonuję moje własne kompozycje do tekstów moich i innych autorów. Obok nich pojawiają się też piosenki Kofty, Cohena, Osieckiej, Bill'y Joela, i chyba im to nie przeszkadza, bo i tu blisko, i tam za dużą wodą, czujemy przecież podobnie...Odkryłem, że w krótkiej trzyminutowej formie muzycznej zwanej piosenką Staszek Soyka łączy się doskonale z Bitelsami, a Raz Dwa Trzy i Republika nie tylko sobie nie przeszkadzają, ale tworzą nową jakość. Miałem szczęście poznać autorów niektórych składających się na ten recital piosenek w (jak to w życiu bywa) różnych sytuacjach i dzielę się tymi wspomnieniami z publicznością. 
Wszystkie utwory składające się na repertuar recitalu wykonuję we własnych oryginalnych aranżacjach. Program świetnie sprawdza się jako część artystyczna różnego rodzaju spotkań jubileuszowych, biznesowych, konferencji, itp. (czas trwania ok. 1 godz. 15 min. lub stosownie do scenariusza imprezy)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

  

 

 Współpraca

Alicia Anandappa, Jerzy Dziedziczak

   

 Zawieram umowę o dzieło, do której wystawiam rachunek. Istnieje też możliwość wystawienia faktury VAT przez Agencje Artystyczne, z którymi współpracuję. 

 

Wykonanie: dynamic-studio
+