Impreza firmowa

 

Cześć,
skoro tu jesteś to pewnie na Ciebie padło zorganizowanie jakiejś oprawy muzycznej Waszej imprezy firmowej. Ludzie tak różne mają gusta, że wszystkim naraz dogodzić się nie da... i jeszcze ten budżet ograniczony...no ale spróbujmy!

Muzyka, którą jako solista mogę Państwu zaproponować, jest kameralną, ale profesjonalną i zróżnicowaną oprawą muzyczną. Śpiewam, akompaniując sobie na fortepianie.  Gram  też na klarnecie i gitarze, ale najważniejsze co robię, to staram się nawiązać dobry kontakt z Waszymi gośćmi i zbudować ciepłą atmosferę. Poruszam się w różnych gatunkach muzycznych, które mogą dodać elegancji Waszemu spotkaniu lub być jego atrakcją. Proponuję niebanalny, wyszukany repertuar. Muzyka, którą wykonuję może być oprawą muzyczną  bankietów, konferencji, jubileuszy, imprez integracyjnych, wigilii  firmowych, uroczystych kolacji, spotkań  biznesowych, imprez plenerowych czy wręczenia nagród. Dzielę ją na kategorie w zależności od tego jaką funkcję powinna w danym momencie spełniać. 

____________________________________________________________________________________________________________________________

Muzyka tła - tworzy delikatne, nienachalne tło nie absorbując zbytnio uwagi Waszych gości. Są to lekkie standardy jazzowe, evergreeny oraz muzyka filmowa wykonywane w wersji instrumentalnej z fortepianem i klarnetem w roli głównej, ale też jako utwory wokalno instrumentalne.

 

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

Muzyka do słuchania i...śpiewania - są to piosenki uznanych twórców i wykonawców polskich takich jak: Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Seweryn Krajewski, Jonasz Kofta, Czesław Niemen i innych, ale też Perfekt, Staszek Soyka czy Maciek Maleńczuk. Nie brakuje w moim repertuarze również takich klasyków światowej muzyki rozrywkowej jak: Frank Sinatra, Stevie Wonder, The Beatles, Eric Clapton, czy Elton John.

 
 

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

Muzyka taneczna - proponuję wykonywane na żywo rytmiczne utwory zarówno polskich jak  i zagranicznych artystów,  przy których nogi same poniosą do tańca. Mogę zagrać też sety muzyczne jako DJ, które dodatkowo wzbogacają moją dla Państwa ofertę o najnowsze hity czy gatunki muzyki, nieodpowiednie  do wykonania na żywo dla muzyka - solisty.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Muzyka taneczna - DeeJey mix 

____________________________________________________________________________________________________________________________   W przerwach pomiędzy moimi setami muzycznymi proponuję stosowną muzykę mechaniczną.

Zapraszam też na podstronę  Recital,  gdzie znajdą Państwo  informacje i materiały o ponadgodzinnym recitalu pt. "Piano bar czyli życie pisane piosenką", który może być koncertową oprawą artystyczną Waszego wieczoru firmowego, bankietu czy konferencji.
W moim repertuarze znajduje się także duży wybór kolęd do słuchania, lub jeszcze lepiej, wspólnego śpiewania na firmowych imprezach wigilijnych. Wszystkie tytuły można znaleźć w zakładce REPERTUAR.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Instrument i nagłośnienie

Dysponuję systemem nagłośnieniowym dla około 150 osób (imprezy zamknięte), oświetleniem scenicznym, transportem oraz zapewniam elegancki fortepian cyfrowy. 

Standardowo czas trwania oprawy muzycznej (jako solista) wynosi 5 godzin. ale jestem otwarty na Państwa potrzeby. W przerwach pomiędzy moimi setami muzycznymi proponuję stosowną muzykę mechaniczną.

Jeśli czas trwania Waszej imprezy jest dużo dłuższy mogę zaproponować zespół  złożony
z profesjonalnych muzyków.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Honorarium

Honorarium za oprawę muzyczną ustalamy indywidualnie w zależności od warunków umowy, charakteru imprezy itd. Podpisuję umowę o dzieło lub wystawiam rachunek za pośrednictwem Agencji Artystycznej, z którą współpracuję. Zapraszam do przesłuchania i obejrzenia próbek muzyki w moim wykonaniu. Mając nadzieję na udaną współpracę, pozdrawiam!                    

 

 

 

Mój szlak bojowy w Polsce

Caffe Modjeska Legnica        http://www.teatr.legnica.pl/kawiarnie-teatralne

ProHarmonia Rezydencja Wellnes HotelSpa   http://www.proharmonia-spa.pl/

Hotel Andersia  Poznań http://www.andersiahotel.pl/

Hotel Qubus w Legnicy    http://www.qubushotel.com/pl/hotele/legnica/8/?gclid=COneocLV7rsCFUhb3god0DwAIg

Hotel Qubus we Wrocławiu    http://www.qubushotel.com/pl/hotele/wroclaw/4/

Art Hotel Wrocław   http://www.arthotel.pl/

Hotel Monopol Wrocław   http://monopolwroclaw.hotel.com.pl/pl/Start

Rica Maritim Hotel   https://www.rica-hotels.com/hotels/haugesund/rica-maritim-hotel/?lcn=en

Hotel Am See w Bad Gandersheim    http://www.hotelamsee.eu/

Hotel Restauracja Rezydencja Legnica   http://www.rezydencja-hotel.pl/

Hotel Grape Wrocław   http://www.grapehotel.pl/

Zamek Kliczków w Osiecznikcy   http://www.kliczkow.com.pl/

Biblioteka Uniwersytecka Poznań   http://lib.amu.edu.pl/

Pałac Brzezina   http://www.palacbrzezina.pl/

Hotel Jan Paweł II   http://www.hotel-jp2.pl/

Hotel Niemcza Spa   http://www.hotelniemcza.pl/

"PALMIARNIA" Zielona Góra   http://www.palmiarnia.zgora.pl/

Pałac Aleksandrów  Samotwór k.Wrocławia   http://www.palacalexandrow.com.pl/

Pałac Bielawa   http://www.palacbielawa.pl/

Pałac w Miłkowie   http://palac.spiz.pl/

Pałac Krasków  http://www.kraskow.pl/

Hotel Pałac Wolsztyn   http://www.palacwolsztyn.com.pl/

Pałac Brunów   Lwówek Śląski   http://brunow.pl/pl/

Restauracja Familia Wrocław   http://www.restauracjafamilia.pl/

Hotel Rezydencja Karpacz   http://www.hotelrezydencja.pl/

Hotel Kamieniczka Legnica   http://www.hotel-kamieniczka.pl/

Hotel Sękowski Legnica   http://www.hotelsekowski.pl/

Hotelarnia Spa Puszczykowo   http://www.hotelarnia.pl/

Hotel Tumski Wrocław   http://www.hotel-tumski.com.pl/

Restauracja "Inspiracja" Wrocław   http://www.inspiracja.wroc.pl/

Hotel Maria Wałbrzych   http://www.hotelmariahelena.pl/

Karczma Podkowa Leśna Mosina k.Poznania   http://www.podkowalesna.poznan.pl/

Hotel Europejski Nysa   http://www.europejskihotel.pl/

Hotel Iwanowscy Kawice   http://www.hotel-iwanowscy.pl/

Dom Schrama Chojnów

Hotel Tawerna Gliwice   http://www.hotel-tawerna.pl/

Wykonanie: dynamic-studio
+